UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordspendyl 3852163
nr 385 2163
Bordspendyl
Brons, Empire, Frankrike, höjd: 41 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
5.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 7 november 2005
4.700 kr
5.100 kr
5.600 kr
5.800 kr
6.100 kr
6.300 kr
6.500 kr
Karl Johanstil/Empir
Senempiren